Astro Ay'a Tırmanıyor - Online

4.0

Astro Ay'a Tırmanıyor - Online


En büyük hayali astronot olup uzaya gitmek olan Bağış, o gece yine gökyüzünü inceleyip, gözlem yapıp, notlar almaktadır. Gökyüzü her zamankinden daha hareketli ve eğlencelidir. Bu durum Babi'yi çok heyecanlandırsa da uykusuna yenik düşmüş ve yatağına geçip uykuya dalmıştır. O gece gökyüzünün ona bir sürprizi vardır. Dostu Astro, Babi'yi bir yolculuğa çıkaracak ve belki de böylece Babi'nin hayalleri gerçek olacaktır. Sonrası mı?..''Astro Ay'a Tırmanıyor'' 35 dakika süresiyle sadece bir çocuk oyunu olmayıp, ailelerin de izleyeceği bir performanstır.

Yapım:
DasDas
Teknik Uygulama: Bahuhan Uçar
Müzik Tasarım: Umut Eser
Barkovizyon: Kemixiz
Afiş Tasarım: Bilge Saka
Yaş sınırı: 3+
Süre: 35 dk.


www.mobilet.com Bilet Fiyatı:
30.00 TL

Online Etkinlik Kuralları:
-Bu etkinlik kayıt şeklinde gerçekleşecektir. Satın alınan biletler ile sadece etkinlik yayınına canlı erişim olacaktır.
-Yayın dasdasonline.com üzerinden izlenebilecektir.
-Yayın linki 12.30'da aktif olacaktır.
-Yayın 18.04.2021 Pazar günü 13.00'da başlayıp, etkinlik sona erdiğinde bitecektir.
-Yayını biletinizdeki rezervasyon kodu ile dasdasonline.com üzerinden giriş yapıp izleyebilirsiniz. İlgili kod kişiye özeldir.
-Yayını, bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
-Satın aldığınız her bilet için tarafınıza bir adet giriş kodu gönderilecektir. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.
-Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
-Yayın hakları DasDas'a aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.
-Yayın sırasında bir aksilik yaşandığı takdirde, destek@dasdasonline.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.More Information: Tarih: 18 Nisan 2021 Saat: 13.00 Yer: Online Platform
Cast: Bağış Angigün, Gizem Koçer

Comments

No comment left, would you like to comment?

Click to comment ...