In Camp

4.0

In Camp


Yönderle Akademi tarafından hazırlanan gelişime ve değişime açık 50 lisans öğrencisinin yetkinliklerini geliştirip ufuklarını genişletmek amacıyla, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gelişim ve ilham kampı olan "In Camp” başvuruları başladı. 10 hafta sürecek etkinliğe son başvuru tarihi 16 Nisan 2021.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için @yonderleakademi instagram hesabını tıklayabilir yada aşağıdaki linkten kayıt yaptırabilirsiniz.

https://linktr.ee/YonderleProgramda Sizleri Ne Bekliyor?

- İlham Atölyeleri

LinkedIn Kıdemli İlişkiler Müdürü Şafak Boy moderatörlüğünde birbirinden değerli konuşmacılarımız ile birlikte samimi ve ilham verici konuşmalar gerçekleştireceğiz.

- Yetkinlik Atölyeleri

Yönderle Akademi'nin ulusal ve uluslararası eğitmenleri tarafından deneyimsel öğrenme modeliyle hazırlanmış yetkinlik geliştirme eğitimleri gerçekleştireceğiz.

- Vaka Çalışmaları

Kurumlar ve profesyonel kişiler tarafından yetkinliklerinizi uygulayarak geliştirebileceğiniz aynı zamanda da birçok yeni bilgi edinebileceğiniz vaka çalışmaları gerçekleştireceğiz.

- Akran Öğrenmesi

Programa katılan katılımcılarımızın birbirlerinin deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalanabileceği akran öğrenme atölyeleri gerçekleştireceğiz.

- İngilizce Kulüpleri

Programa katılan katılımcılarımızın İngilizcelerini geliştirmek amacıyla İngilizce konuşma atölyeleri gerçekleştireceğiz.


-Etkinlik Ücretsizdir-

More Information: Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan 2021 Yer: Online Platform

Comments

No comment left, would you like to comment?

Click to comment ...