Buca Tostçusu
Buca Tostçusu 14 yıldır hizmet vermektedir. Buca Tostçusu'nda bir birinden lezzetli tostlar hazırlarken, kullanılan malzemeler yerel mandıradan temin edilmektedir. 'Atom' adı verilen içecek taze sıkılan karışık meyve sularının süt, kaymak ve balla karıştırılmasıyla hazırlanır. Ödemiş tulum peyniri, ayranın yayığından tereyağı, taş fırın tost ekmeği ve kendilerinin yaptığı özel baharatlı sucuk tostlara ayrı bir lezzet katmaktadır. Ayrıca mandıra şarküteri ürünleri de satılıyor.
Kullanıcı Yorumları
Özlem Dalgıç
Bucadaki en iyi tostcudur,tavsiye ederim.